UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ma to polegać na rozbudowie monitoringu pod kątem identyfikacji COVID-19 - czyli co z Funduszu Odbudowy sfinansujecie działania inwigilacji, co to są Chiny czy Europa?! Spróbujcie to skończycie się bardzo szybko.

SymulanciWyjazd