UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co do inwestycji wodociągowych. Od ponad ośmiu lat mamy w kranach chlorowaną wodę, a miała być tylko przez rok z powodu ślimaka, który się dostał do wodociągu - no już chyba przez osiem lat to te ślimaki chlor unicestwił. I niech nikt mi nie mówi, że chlor nie jest szkodliwy dla organizmu człowieka - skoro zabija ślimaki, to i dla naszych organizmów nie jest obojętny.