UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@TeofilSkorupa - Co ty bierzesz człowieku ? Jak już musisz przyćpać to zamknij komputer. Gdzie jest ten wielki port. Jedź do Gdańska. .. a potem do Gdyni, i jeszcze do Szczecina i Świnoujścia, potem do Rostoku i Hamburga. Mało to odwiedź Rotterdam i wtedy będziesz miał miarę wielkich portów. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Rozum nie przejdzie, PARTIA czuwa ! JarosławPolskęZbaw walczy !

GłębokaMyśl