A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
po kiego wogole sie tego tykali
Wydłużenie 12 do pętli Odrodzenia też by się przydało.
@Olobolo - Weź taryfę, wymagania, każdy chce by go autobus do domu zawiózł
piszemy w ogóle, a nie wogóle, orle.
@Chcieli wojny to ją mają! - Oj ty typowy katoliku, zapier. .. pieszo
@pkp - no tak, autobus pod klatkę, autobus o 5.15 itd, żałosne
My Mieszkańcy Kamionki i przyległych ulic pytamy gdzie jest linia numer 7 Radni z dzielnicy co wy robicie pamiętajcie będą WYBORY. PODZĘKUJEMY.
Autobusy mają ułatwić dojazd do pracy? A ja myślałem, że to autobusowa gra turowa tylko. Jacyś ludzie z ZKM sobie grają.
Ludzie. .. .Co Wy wyprawiacie?
Do jednostki na Łęczyckiej, do szkół i przedszkola na Bema/Wyżynną nie ma jak dojechać o normalnej porze. .
IDIOTYZM!
I po co bylo pokazywac wlasna nieudolność, naprawdę czas tdj przyspawanej ekipie juz zejść ze stołków w u m i kazdej spółce i zabrac ze sobą nieudolne odnogi bo one tez zadzialają destrukcyjnie na miasto