125
21.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
po kiego wogole sie tego tykali
(2021.01.21)
Wydłużenie 12 do pętli Odrodzenia też by się przydało.
(2021.01.21)

info

11  
  6
@Olobolo - Weź taryfę, wymagania, każdy chce by go autobus do domu zawiózł
(2021.01.21)
piszemy w ogóle, a nie wogóle, orle.
(2021.01.21)
@Chcieli wojny to ją mają! - Oj ty typowy katoliku, zapier. .. pieszo
(2021.01.21)
@pkp - no tak, autobus pod klatkę, autobus o 5.15 itd, żałosne
(2021.01.21)
My Mieszkańcy Kamionki i przyległych ulic pytamy gdzie jest linia numer 7 Radni z dzielnicy co wy robicie pamiętajcie będą WYBORY. PODZĘKUJEMY.
(2021.01.21)
Autobusy mają ułatwić dojazd do pracy? A ja myślałem, że to autobusowa gra turowa tylko. Jacyś ludzie z ZKM sobie grają.
(2021.01.21)

info

15  
  1
Ludzie. .. .Co Wy wyprawiacie? Do jednostki na Łęczyckiej, do szkół i przedszkola na Bema/Wyżynną nie ma jak dojechać o normalnej porze. . IDIOTYZM!
(2021.01.21)

info

22  
  2
I po co bylo pokazywac wlasna nieudolność, naprawdę czas tdj przyspawanej ekipie juz zejść ze stołków w u m i kazdej spółce i zabrac ze sobą nieudolne odnogi bo one tez zadzialają destrukcyjnie na miasto
(2021.01.21)

info

17  
  2