UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, ze w Elblągu wszystko wciska się nam na siłę i wmawia że jest to dla nas dobre. Szkoda wielka szkoda.
Jestem stąd
Szkoda, ze w Elblągu wszystko wciska się nam na siłę i wmawia że jest to dla nas dobre. Szkoda wielka szkoda.
Jestem stąd