UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, ze w Elblągu wszystko wciska się nam na siłę i wmawia że jest to dla nas dobre. Szkoda wielka szkoda.

Jestem stąd

Anuluj