UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W d.. sobie wsadzcie te korekty. Rozwaliliscie kompletnie. dawny rozkład jazdy. I macie wy.. na to co sie dzieje. Sami. wozicie d.. w limuzynach a ludziom kazecie sie kilka razy dziennie przesiadac aby dotrzec do pracy lub do domu. Ja sie pyram kolejny raz ci za baran wpadl na pomysl aby autobus lini 22 jeździe przez grodgiera. grunwaldzaka oraz rawska jak tam komplenie nikt nie wsiada.

Elblazanin 50