UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wstawaj o 4 nad ranem żeby przez całe miasto dojść pieszo na dworzec. Ciekawe jak długo wytrzymasz cwaniaku. ; )

pkp

Anuluj