UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstawaj o 4 nad ranem żeby przez całe miasto dojść pieszo na dworzec. Ciekawe jak długo wytrzymasz cwaniaku. ; )
pkp
Wstawaj o 4 nad ranem żeby przez całe miasto dojść pieszo na dworzec. Ciekawe jak długo wytrzymasz cwaniaku. ; )
pkp