UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie. .. .Co Wy wyprawiacie? Do jednostki na Łęczyckiej, do szkół i przedszkola na Bema/Wyżynną nie ma jak dojechać o normalnej porze. . IDIOTYZM!


Anuluj