UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie. .. .Co Wy wyprawiacie? Do jednostki na Łęczyckiej, do szkół i przedszkola na Bema/Wyżynną nie ma jak dojechać o normalnej porze. . IDIOTYZM!
Ludzie. .. .Co Wy wyprawiacie? Do jednostki na Łęczyckiej, do szkół i przedszkola na Bema/Wyżynną nie ma jak dojechać o normalnej porze. . IDIOTYZM!