UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I po co bylo pokazywac wlasna nieudolność, naprawdę czas tdj przyspawanej ekipie juz zejść ze stołków w u m i kazdej spółce i zabrac ze sobą nieudolne odnogi bo one tez zadzialają destrukcyjnie na miasto


Anuluj