UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

My Mieszkańcy Kamionki i przyległych ulic pytamy gdzie jest linia numer 7 Radni z dzielnicy co wy robicie pamiętajcie będą WYBORY. PODZĘKUJEMY.


Anuluj