UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
My Mieszkańcy Kamionki i przyległych ulic pytamy gdzie jest linia numer 7 Radni z dzielnicy co wy robicie pamiętajcie będą WYBORY. PODZĘKUJEMY.
My Mieszkańcy Kamionki i przyległych ulic pytamy gdzie jest linia numer 7 Radni z dzielnicy co wy robicie pamiętajcie będą WYBORY. PODZĘKUJEMY.