125
21.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Presja społeczna ma sens, jak się po raz kolejny okazuje:)A skoro o tym mowa, to czy wiadomo już co się stało z tajemniczą kwotą 160 tys. złotych, za które włodarz Wróblewski Witold wraz z b. radną Kosecką Marią planują uszczęśliwić mieszkańców kolejną nacjo-statują w naszem grodzie, jakby nie było w czasach pandemii i kryzysu pilniejszych potrzeb? Bo nie wiem czy mam robić nowe memy w temacie kumoterstwa, zmowy i kolesiostwa elit wyprowadzających poza wszelką kontrolą publiczną i konkursem środki publiczne na swoje tajemnicze i podejrzane, prywatne pomnikobudowy w promocyjno-wyborczych celach, z czego od miesięcy nie potrafią wytłumaczyć się mieszkańcom. [Ciekawostka taka naukowo-literacka - mam z tym tematem akcję, jak z Kubusia Puchatka: Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było. The more he looked inside the more Piglet wasn't there. (ang. )] #CudaWianki
RobertKoliński (2021.01.21)
PKS Elbląg mnóstwo połączeń polikwidowało i podwyższyło ceny biletów. Kiedyś było więcej połączeń i bilety były tanie
(2021.01.21)

info

17  
  2
A ja całkiem poważnie zapytam. Czy nastąpi porozumienie miasta i gminy Elbląg w sprawie włączenia linii gminnych do systemu komunikacji w granicach miasta. Chodzi o czytelne oznaczenie numerów i opisów linii w autobusach i na przystankach oraz wprowadzenie wspólnego biletu o jednakowej cenie np. 3 złotych. I niech nie będzie tłumaczeń że się nie da. Olsztyn właśnie to robi z sześcioma gminami ościennymi oraz z powiatem. Chyba że tam naprawdę rządzą ludzie rozumniejsi niż u nas i którym się chce. Podkreślam :z SZEŚCIOMA gminami, nie jak w przypadku Elbląga tylko z jedną.
BEZ ŚCIEM proszę (2021.01.21)

info

23  
  1
A ja widziałem jak autobus nr 22,który jechał w kierunku Dębicy miał napis ODRODZENIA
(2021.01.21)
Dalej głupie rozwiązanie. Tacy jesteście wyuczeni, po studiach, a nie możecie sobie poradzić z takim problemem. Wprowadziliście tylko haos. Po jaki grom nowe nr linii?
(2021.01.21)

info

27  
  2
Proszę pomyśleć o 9
(2021.01.21)

info

23  
  2
To nie są żadne zmiany. Narobili bzdur, żeby nie napisac dosadniej i dalej przy tym tkwią. Jesteście wszyscy tam odpowiedzialni za ten bajzel i zadne korekty tego nie zmienią. Przywrócic poprzednie linie i wtedy robić korekty.
(2021.01.21)

info

28  
  2
13 proszę przywrócić według starej trasy! Ta stara trasa akurat była idealna.
Dojeżdżająca do pracy (2021.01.21)

info

28  
  2
Niech Pan Prezydent te zmiany sobie w du. .. ę wsadzi. Wielka łaska. To nie zmiany, a lekka korekta. Proszę przywrócić 11 po starej trasie oraz 6.
bnnvn (2021.01.21)

info

39  
  1
Ja też
(2021.01.21)