A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PKS Elbląg mnóstwo połączeń polikwidowało i podwyższyło ceny biletów. Kiedyś było więcej połączeń i bilety były tanie
A ja całkiem poważnie zapytam. Czy nastąpi porozumienie miasta i gminy Elbląg w sprawie włączenia linii gminnych do systemu komunikacji w granicach miasta. Chodzi o czytelne oznaczenie numerów i opisów linii w autobusach i na przystankach oraz wprowadzenie wspólnego biletu o jednakowej cenie np. 3 złotych. I niech nie będzie tłumaczeń że się nie da. Olsztyn właśnie to robi z sześcioma gminami ościennymi oraz z powiatem. Chyba że tam naprawdę rządzą ludzie rozumniejsi niż u nas i którym się chce. Podkreślam :z SZEŚCIOMA gminami, nie jak w przypadku Elbląga tylko z jedną.
A ja widziałem jak autobus nr 22,który jechał w kierunku Dębicy miał napis ODRODZENIA
Dalej głupie rozwiązanie. Tacy jesteście wyuczeni, po studiach, a nie możecie sobie poradzić z takim problemem. Wprowadziliście tylko haos. Po jaki grom nowe nr linii?
Proszę pomyśleć o 9
To nie są żadne zmiany. Narobili bzdur, żeby nie napisac dosadniej i dalej przy tym tkwią. Jesteście wszyscy tam odpowiedzialni za ten bajzel i zadne korekty tego nie zmienią. Przywrócic poprzednie linie i wtedy robić korekty.
13 proszę przywrócić według starej trasy! Ta stara trasa akurat była idealna.
Niech Pan Prezydent te zmiany sobie w du. .. ę wsadzi. Wielka łaska. To nie zmiany, a lekka korekta. Proszę przywrócić 11 po starej trasie oraz 6.
Ja też