Wybrany wątek opinii

Pociąg Regio przyjeżdża, autobus/tramwaj odjeżdża. I to się nigdy nie zmieni, bo ZKM ma Nas głęboko w poważaniu i nic nie do usta do nich. Dlatego po REFERENDUM wiedzcie, że będzie tam w zarządach szukać nowej pracy! My Wam tego nie zapomnimy! Mieliście Nas za nic? To nie liczcie na litość!!!
Chcieli wojny to ją mają! (2021.01.21)
@Chcieli wojny to ją mają! - Oj ty typowy katoliku, zapier. .. pieszo
(2021.01.21)
Powrót do komentarzy