Wybrany wątek opinii
Pociąg Regio przyjeżdża, autobus/tramwaj odjeżdża. I to się nigdy nie zmieni, bo ZKM ma Nas głęboko w poważaniu i nic nie do usta do nich. Dlatego po REFERENDUM wiedzcie, że będzie tam w zarządach szukać nowej pracy! My Wam tego nie zapomnimy! Mieliście Nas za nic? To nie liczcie na litość!!!
Do moderacji
Odpowiedz
70
4
@Chcieli wojny to ją mają! - Oj ty typowy katoliku, zapier. .. pieszo
Do moderacji
Odpowiedz
4
15