UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Należy przywrócić stary rozkład i trasę "14". Tabor zbierał pasażerów prawie z całego miasta począwszy od Ogólnej przez Kamionkę, Zawadę, Kępę Płn. Zawodzie. Śródmieście aż do dworca. Z bagażem bardzo wygodna trasa i komu to przeszkadzało?

elblążanka często podróżu

Anuluj