UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Należy przywrócić stary rozkład i trasę "14". Tabor zbierał pasażerów prawie z całego miasta począwszy od Ogólnej przez Kamionkę, Zawadę, Kępę Płn. Zawodzie. Śródmieście aż do dworca. Z bagażem bardzo wygodna trasa i komu to przeszkadzało?
elblążanka często podróżu