UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokładnie, nas pasażerów mają w. .. .. Przecież kto nas pytał czy chcemy zmian? Było dobrze tyle lat i nikt nie narzekał. Komuś :bardzo mądremu: zachciało się zmian. Przecież na pewno jeździ autem To czego czepia się rozkładów jazdy???? Starsze osoby mają problem z odnalezieniem odpowiedniego autobusu by dojechać na Dębice. Czy ktoś ten taki : mądry? myślał o tych ludziach???? Mają mózg, ale zapomniał Bóg dać im instrukcje obsługi. !!!!!

Mamuśka