UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oddajcie 15 na starą trasę bo teraz jeżdzi zupełnie pusta, natomiast ludzie muszą chodzić na pieszo. Do kitu i do d, ,, ,, y

śnieg

Anuluj