UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Należy przywrócić stary rozkład i trasę "14". Tabor zbierał pasażerów prawie z całego miasta począwszy od Ogólnej przez Kamionkę, Zawadę, Kępę Płn. Zawodzie. Śródmieście aż do dworca. Z bagażem bardzo wygodna trasa i komu to przeszkadzało?
elblążanka często podróżu