UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od piątku rozkłady pozmieniane ale na stronie ZKM nadal są stare godziny, jak zwykle jeszcze nie zdążyli obudżcie się.

śnieg

Anuluj