UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie, nas pasażerów mają w. .. .. Przecież kto nas pytał czy chcemy zmian? Było dobrze tyle lat i nikt nie narzekał. Komuś :bardzo mądremu: zachciało się zmian. Przecież na pewno jeździ autem To czego czepia się rozkładów jazdy???? Starsze osoby mają problem z odnalezieniem odpowiedniego autobusu by dojechać na Dębice. Czy ktoś ten taki : mądry? myślał o tych ludziach???? Mają mózg, ale zapomniał Bóg dać im instrukcje obsługi. !!!!!
Mamuśka