UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Był świetny rozkład jazdy i to zniszczono. Tylko po co?????. Ktoś to rozumie????? Wystarczyło tylko parę korekt a wywrócono i zniszczono totalnie.
Był świetny rozkład jazdy i to zniszczono. Tylko po co?????. Ktoś to rozumie????? Wystarczyło tylko parę korekt a wywrócono i zniszczono totalnie.