UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Był świetny rozkład jazdy i to zniszczono. Tylko po co?????. Ktoś to rozumie????? Wystarczyło tylko parę korekt a wywrócono i zniszczono totalnie.


Anuluj