UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PYTAM JAKIE ZMIANY???? Gdzie jest linia 11 czy 9 ? Kogo obchodzą korekty minutowe jak trzeba 2 razy sie przesiadać. Was poje. bało. Osiedle Łęczycka to nowe 10 bloków plus na Dąbrowskiego sie buduje. Muszą byc chociaz linie jezdzące z jednego konca na drugi, a nie zwiedzać Elbląg godzine. Ja po budaprenie bym tego nie wymyślił a Zkm sie udało. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Olobolo

Anuluj