UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prosimy o przywrócenie starej 9-tki i 11-tki. Te dwa autobusy rozwiążą problemy Elblążan. Teraz 11-tka jeździ pusta w tą i tamtą stronę.
Małgorzata..
Prosimy o przywrócenie starej 9-tki i 11-tki. Te dwa autobusy rozwiążą problemy Elblążan. Teraz 11-tka jeździ pusta w tą i tamtą stronę.
Małgorzata..