UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prosimy o przywrócenie starej 9-tki i 11-tki. Te dwa autobusy rozwiążą problemy Elblążan. Teraz 11-tka jeździ pusta w tą i tamtą stronę.

Małgorzata..

Anuluj