UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Olobolo - Do pracy?, a młodzież do szkół? Z różnych punktów miasta autobusy powinny dojeżdżać do centrum przed godz 8,licea i technika, nikt nie myśli o młodych

Elciwia

Anuluj