A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szkoda pięknego budynku a dyrektorka to okropna osoba. wiecznie chowała się przed wierzycielami WC itp. hehe
To poprosi Elblag
@Donald Zbawiciel - Racja. Nawet "Rewolucje"nie pomagają.
@Ploterek - I z 20 lat temu na disco w podziemiach hotelu ochroniarz z wąsem który wcześniej był kanarem. Pozdro
nie żal mi tych kobiet, strasznie pyskate i wredne kto im kazał siedzieć i kredyty zaciągać. , przewidziałam to, hahahahaha. za moje nerwy, hahaha karma wraca.
szanowna pani dyrektor gości kontrahentów na korytarzu przyjmowała, po co przyszliście? co sie stało. tak głupa paliła, ze szkoda gadać, hahahahaha babi dołek.
niech czekają i wyja do księżyca, auuuuu