77
09.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szkoda pięknego budynku a dyrektorka to okropna osoba. wiecznie chowała się przed wierzycielami WC itp. hehe
(2020.12.12)

info

1  
  0
To poprosi Elblag
Misiu33333³333 (2020.12.13)

info

0  
  0
@Donald Zbawiciel - Racja. Nawet "Rewolucje"nie pomagają.
Rychu79 (2020.12.14)
@Ploterek - I z 20 lat temu na disco w podziemiach hotelu ochroniarz z wąsem który wcześniej był kanarem. Pozdro
Rychu79 (2020.12.14)
nie żal mi tych kobiet, strasznie pyskate i wredne kto im kazał siedzieć i kredyty zaciągać. , przewidziałam to, hahahahaha. za moje nerwy, hahaha karma wraca.
(2021.07.12)

info

0  
  0
szanowna pani dyrektor gości kontrahentów na korytarzu przyjmowała, po co przyszliście? co sie stało. tak głupa paliła, ze szkoda gadać, hahahahaha babi dołek.
(2021.07.12)

info

0  
  0
niech czekają i wyja do księżyca, auuuuu
(2021.07.12)

info

0  
  0