UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@kat - No niestety. .. Dyrekcja wolala ladowac w siebie niz hotel. Znalazl sie ktos, kto zobaczyl ze dzieki hotelowi moze sie oblowic, a nie zarzadzac duża dzialalnoscia i rozwijac ja😕 szkoda, ten hotel to jeden z najdluzej stojacych budynkow miasta, moznaby z niego "odwalic"dobry hotel z historia. .fajnie gdyby kupil go ktos z pomyslem na niego. Szkoda zeby stal i niszczal.

Marshalaa