UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Bogacz z BMW - A ciebie obchodzic nie musza. Ale jakbys zapier. .. al/a za darmo to bys do drzwi dyrektorom walil/a po swojepiec groszy!! Kazdy prace sobie znajdzie czy u Wu. .czy w San. .. ale zalegla kasa się nalezy

Jdufhc