Wybrany wątek opinii

A co mnie los jakiś tępych roboli interesuje !!!! Źle im ??? Meble W potrzebują nowych robotów na nocną zmianę !!! Do roboty lenie !!!
Bogacz z BMW (2020.12.09)
@Bogacz z BMW - A ciebie obchodzic nie musza. Ale jakbys zapier. .. al/a za darmo to bys do drzwi dyrektorom walil/a po swojepiec groszy!! Kazdy prace sobie znajdzie czy u Wu. .czy w San. .. ale zalegla kasa się nalezy
Jdufhc (2020.12.11)
@Jdufhc - Czemuś biedny boś głupi !!! Czemuś głupi boś biedny !!!!
Bogacz w BMW (2020.12.11)
Powrót do komentarzy