Wybrany wątek opinii
A co mnie los jakiś tępych roboli interesuje !!!! Źle im ??? Meble W potrzebują nowych robotów na nocną zmianę !!! Do roboty lenie !!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
11
@Bogacz z BMW - A ciebie obchodzic nie musza. Ale jakbys zapier. .. al/a za darmo to bys do drzwi dyrektorom walil/a po swojepiec groszy!! Kazdy prace sobie znajdzie czy u Wu. .czy w San. .. ale zalegla kasa się nalezy
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@Jdufhc - Czemuś biedny boś głupi !!! Czemuś głupi boś biedny !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0