UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kat - No niestety. .. Dyrekcja wolala ladowac w siebie niz hotel. Znalazl sie ktos, kto zobaczyl ze dzieki hotelowi moze sie oblowic, a nie zarzadzac duża dzialalnoscia i rozwijac ja😕 szkoda, ten hotel to jeden z najdluzej stojacych budynkow miasta, moznaby z niego "odwalic"dobry hotel z historia. .fajnie gdyby kupil go ktos z pomyslem na niego. Szkoda zeby stal i niszczal.
Marshalaa