Wybrany wątek opinii
Koszmarne miasto i koszmarni ludzie pełni jadu i nienawiści, choć urodziłem się w Elblągu, to cieszę się, że już tam nie mieszkam, najlepsza decyzja mojego życia, wyprowadzić się. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Szczury uciekają z tonącego okrętu.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1