Wybrany wątek opinii

Koszmarne miasto i koszmarni ludzie pełni jadu i nienawiści, choć urodziłem się w Elblągu, to cieszę się, że już tam nie mieszkam, najlepsza decyzja mojego życia, wyprowadzić się. .. .
(2020.12.09)
Szczury uciekają z tonącego okrętu.
(2020.12.10)
Powrót do komentarzy