UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polecam zajęcie się przeksztalceniem budynku po Hotelu w Dom Opieki Społecznej - Dom Starców. Warto zdobyć poparcie dla tego pomysłu dwóm najważniejszym w Elblagu osobom, czyli poslom PiS panom Krasulski i Wilk. Choć pan Krasulski od 18 lat jest w Sejmie w Warszawie nie zapomina o swoim mieście Elblagu i jest autorem wielu cennych inicjatyw dla naszego miasta.


Anuluj