UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koszmarne miasto i koszmarni ludzie pełni jadu i nienawiści, choć urodziłem się w Elblągu, to cieszę się, że już tam nie mieszkam, najlepsza decyzja mojego życia, wyprowadzić się. .. .


Anuluj