UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chętnie przeczytalabym na lamach Portelu wywiad z panami prezydentami Nowakiem i Wroblewskim i uzasadnienie zablokowania przez nich budowy apartamentowca na ulicy Tysiaclecia. Na czym polega ich uzasadnienie, że musi tam stanąć Hotel choćby przyszlo na to czekać wiele lat.