UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chętnie przeczytalabym na lamach Portelu wywiad z panami prezydentami Nowakiem i Wroblewskim i uzasadnienie zablokowania przez nich budowy apartamentowca na ulicy Tysiaclecia. Na czym polega ich uzasadnienie, że musi tam stanąć Hotel choćby przyszlo na to czekać wiele lat.