UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludźmi trzeba zarządzać. Pracownik nauczony od lat, że spółka pokryje wszystkie straty ale w pewnym momencie dochodzi się do ściany. Tak prowadzony obiekt musiał upaść. Fatalnie zarządzany. Koszty stałe takiego budynku są kosmiczne. Z covidu nie wyjdą piękne obiekty odwiedzane masowo przez ludzi więc o czym tu rozmawiać, Elbląg zwiedzony już przez starego Niemca x lat temu nie jest żadną atrakcją.