UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co to ? To emblong taka mieścina na drodze z Warszawy do Gdańska !!!! Nawet Diabeł tu nie chce zawitać !!!! Tym bardziej gasić światła !!!! Tu wszystko upada oprócz tanich dyskontów spożywczych, aptek i oddziałów bankowych !!!!

Grzesiu Nowy Złomiarz