UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to ? To emblong taka mieścina na drodze z Warszawy do Gdańska !!!! Nawet Diabeł tu nie chce zawitać !!!! Tym bardziej gasić światła !!!! Tu wszystko upada oprócz tanich dyskontów spożywczych, aptek i oddziałów bankowych !!!!
Grzesiu Nowy Złomiarz