UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to ? To emblong taka mieścina na drodze z Warszawy do Gdańska !!!! Nawet Diabeł tu nie chce zawitać !!!! Tym bardziej gasić światła !!!! Tu wszystko upada oprócz tanich dyskontów spożywczych, aptek i oddziałów bankowych !!!!
Grzesiu Nowy Złomiarz