UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to ? To emblong taka mieścina na drodze z Warszawy do Gdańska !!!! Nawet Diabeł tu nie chce zawitać !!!! Tym bardziej gasić światła !!!! Tu wszystko upada oprócz tanich dyskontów spożywczych, aptek i oddziałów bankowych !!!!

Grzesiu Nowy Złomiarz

Anuluj