UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludźmi trzeba zarządzać. Pracownik nauczony od lat, że spółka pokryje wszystkie straty ale w pewnym momencie dochodzi się do ściany. Tak prowadzony obiekt musiał upaść. Fatalnie zarządzany. Koszty stałe takiego budynku są kosmiczne. Z covidu nie wyjdą piękne obiekty odwiedzane masowo przez ludzi więc o czym tu rozmawiać, Elbląg zwiedzony już przez starego Niemca x lat temu nie jest żadną atrakcją.


Anuluj