UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i bardzo dobrze niech czekają ja bym wogóle nie dała tych pieniędzy byłym pracownikom to przez nich hotel upadł za bardzo się panoszyli duże wyżej nosili niż głowę masakra co za ludzie tam pracowali a w sekretariacie albo w kadrach szok nic bym im nie dał niech biede klepią nie przykładali się do pracy tylko plotki plotki kawka papierosek to była ich bardzo ciężka praca a P Dyrektor to już przebiła wszystkich w hotelu Arbiter masakra dobrze im tak może w drugiej pracy zajmą się prawdziwą pracą a nue plotami