A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - No właśnie był majątek publiczny i wszyscy widzą w jakim stanie wygląda dzisiaj ten zabytek.
@Słodki - Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by szydzić z tragicznej śmierci prawie stu osób? To jest HANIEBNE!
Spalic i postawic normalna chate
@RobertKoliński - W przeciwienstwie do ciebie ngosowa biedo mam co do grosza bo zyczliwy czerwony donosiciel napisal na mnie donos do us bo z zzazdrosci walil w gacie zatem niensil sie czerwony deklu bo nie wygrasz. Kopiuj dalej z neta czerwone dyrdymaly i mieszkaj tazem ze stara. Normalni ludzie zyja inaczej i wciskaj glodnych kawalow o komunizmie zeby pokryc lenistwo i brak perspektyw
Piękne czasy jak zameczek funkcjonował można zawsze było sobie tam w ciszy fajkę pokoju zapalić z ekipą Piechoty.
@RobertKoliński - Nie zadne spoleczenstwo tylko czerwony aktywista twojego pokroju. Lewus do roboty tylko bardzo innych zyciem zainteresowany. Nie boj sie dostal za swoje i przestal. ..
@RobertKoliński - Widze znowu sobie jajca lizesz kolinski plusujac swoje wypowiedzi co?
A co Was to obchodzi, kupił to i może sprzedać. Jeżeli miasto nie miało przez tyle lat pomysłu na ten budynek nie wyremontowali go, to teraz będą się właściciela czepiać.