Wybrany wątek opinii

W tej kamienicy można by zrobić muzeum Smoleńskie. Jarosław na pewno pomoże. .. .
Słodki (2020.12.02)
@Słodki - walnij się ten pusty łeb
jaaaaaaaaa (2020.12.02)
@Słodki - Jakie trzeba mieć smutne i nic nie warte życie, zeby w takim materiale wpieprzać polityke.
(2020.12.02)
@Słodki - Bez względu na sympatie polityczne trzeba być zwykłym ch****, żeby napisać coś takiego. Pod smoleńskiem zginęli ludzi ze wszystkich opcji politycznych BUCU!
zbulwersowany (2020.12.02)
@Słodki - Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by szydzić z tragicznej śmierci prawie stu osób? To jest HANIEBNE!
(2020.12.02)
Powrót do komentarzy