Wybrany wątek opinii
W tej kamienicy można by zrobić muzeum Smoleńskie. Jarosław na pewno pomoże. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
32
64
@Słodki - walnij się ten pusty łeb
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
@Słodki - Jakie trzeba mieć smutne i nic nie warte życie, zeby w takim materiale wpieprzać polityke.
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
@Słodki - Bez względu na sympatie polityczne trzeba być zwykłym ch****, żeby napisać coś takiego. Pod smoleńskiem zginęli ludzi ze wszystkich opcji politycznych BUCU!
Do moderacji
Odpowiedz
21
6
@Słodki - Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by szydzić z tragicznej śmierci prawie stu osób? To jest HANIEBNE!
Do moderacji
Odpowiedz
5
4