Wybrany wątek opinii

Sprawdz kolinski kto tam mieszkal i doprowadzilbudynek do takiego stanu? Czerwona cholota ktora tam zakwaterowano w 1945 roku wprost z bydlecych wagonow. Tak twoi czerwoni kamraci dbali o wszystko co dostali na ziemiach odzyskanych na wlasnosc. Tak zachowuje sie wychwalana przez ciebie komuna. .. .
Kreciol (2020.12.02)
@Kreciol - Kreciolek, najpierw wszystko ladnie odgruzowalim, wybudowalim wiele nowych kamienic i tych blokowisk jak na Zawadzie, zebys mial gdzie mieszkac, pracowalim jak te mrowki, bo mowili nam, ze za komuny i tak wszystko bedzie nasze, a skąd moglim wiedziec, ze przyjdzie Unia i to co miaĺo byc nasze rozdrapali inni i postawili Biedronki, zebysmy z glodu nie umarli. Ty pewnie teraz juz nie mieszkasz na Zawadzie, bo se w tym dobrobycie postawileś niezłą chałupe, ja juz jestem na emeryturze i dajcie mi spokoj z tą komuną jak sie urodzilem to ona juz byla, teraz mowią ze jej juz nie ma, a ja ją wszedzie widze. .w urzedzie, w policji to samo jest w rzadzie. Ach szkoda gadac styropian sie wszedzie sypie.
Stary Jemga. (2020.12.02)
@Stary Jemga. - Tym bardziej nie rozumiem. Skoro wszystko stawialiscie towarzyszu to dlaczego o to nie dbaliscie? To jest podstawowa roznica komuchow i wolnych ludzi. Dbanie o majatek. Jak cos jest wszystkich to jest nikogo. .. i wy czerwonuchy nie jestescie tego nauczeni. .. ruski bardak dla was jest naturalnym zywiolem syf kila i mogila. I jesscze wszystko rozkrasc bo to nasze. .. dramat
Kreciol (2020.12.02)
@Kreciol - Kreciol, sam piszesz, ze nie rozumiesz tym bardziej, dlugo jeszcze nie bedziesz rozumiał, ze okradziono nas ze wszystkiego, pytałem Cie o chałupę, byla to drwina, bo wiem, ze mieszkasz w chalupie wybudowanej przez komuchow, ktorych tak bardzo nienawidzisz, to ze ktos sie urodzil w czasach komuny nie znaczy ze nim byl, ale to za trudne dla Ciebie i nie bedę Ci juz wiecej tlumaczyl, bo jak mawiał Boguś L. .. nie chce mi sie z toba gadac
Stary Jemga. (2020.12.02)
@Stary Jemga. - Bo nie masz nic do powiedzenia. Tylko puste czerwone slogany. Jak kolinski. W kolo macieju. Ja tez urodzilem sie w komunie ale moi rodzice nauczyli mnie dbania o majatek. A wy pewnie dalej rzucacie peta przed klatka co? A co tam to wspolne niech ktos posprzata. Nie, mam swoj dom ktory sam sobie wybudowalem i na niego zarobilem. Nie mierz wszystkich swoja miara. ..
Kreciol (2020.12.02)
@Kreciol - A faktury na ten dom zarobiony masz?;
RobertKoliński (2020.12.02)
@RobertKoliński - W przeciwienstwie do ciebie ngosowa biedo mam co do grosza bo zyczliwy czerwony donosiciel napisal na mnie donos do us bo z zzazdrosci walil w gacie zatem niensil sie czerwony deklu bo nie wygrasz. Kopiuj dalej z neta czerwone dyrdymaly i mieszkaj tazem ze stara. Normalni ludzie zyja inaczej i wciskaj glodnych kawalow o komunizmie zeby pokryc lenistwo i brak perspektyw
Kreciol (2020.12.02)
@Kreciol - No, czy masz co do grosza to się jeszcze okaże - reżim upadnie, władza się zmieni, stosowna komisja ludowa prześwietli wszystkie majątki i latyfundia burżuazyjno-kościelnej nomenklatury; oj, będzie wtedy płacz i zgrzytanie zębów! xd A tak z ciekawości, to jaki był powód tej społecznej inicjatywy sąsiada - wycinałeś drzewa bez zezwolenia, budowałeś na terenie publicznym, odcinałeś dostęp do mediów, trułeś cieki wodne, wyrzucałeś śmieci do lasu? Cóż tam takiego nabroiłeś, że aż społeczeństwo musiało interweniować? xd
RobertKoliński (2020.12.02)
@RobertKoliński - Nie zadne spoleczenstwo tylko czerwony aktywista twojego pokroju. Lewus do roboty tylko bardzo innych zyciem zainteresowany. Nie boj sie dostal za swoje i przestal. ..
Kreciol (2020.12.02)
@RobertKoliński - Widze znowu sobie jajca lizesz kolinski plusujac swoje wypowiedzi co?
Kreciol (2020.12.02)
Powrót do komentarzy