Wybrany wątek opinii
Sprawdz kolinski kto tam mieszkal i doprowadzilbudynek do takiego stanu? Czerwona cholota ktora tam zakwaterowano w 1945 roku wprost z bydlecych wagonow. Tak twoi czerwoni kamraci dbali o wszystko co dostali na ziemiach odzyskanych na wlasnosc. Tak zachowuje sie wychwalana przez ciebie komuna. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@Kreciol - Kreciolek, najpierw wszystko ladnie odgruzowalim, wybudowalim wiele nowych kamienic i tych blokowisk jak na Zawadzie, zebys mial gdzie mieszkac, pracowalim jak te mrowki, bo mowili nam, ze za komuny i tak wszystko bedzie nasze, a skąd moglim wiedziec, ze przyjdzie Unia i to co miaĺo byc nasze rozdrapali inni i postawili Biedronki, zebysmy z glodu nie umarli. Ty pewnie teraz juz nie mieszkasz na Zawadzie, bo se w tym dobrobycie postawileś niezłą chałupe, ja juz jestem na emeryturze i dajcie mi spokoj z tą komuną jak sie urodzilem to ona juz byla, teraz mowią ze jej juz nie ma, a ja ją wszedzie widze. .w urzedzie, w policji to samo jest w rzadzie. Ach szkoda gadac styropian sie wszedzie sypie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Stary Jemga. - Tym bardziej nie rozumiem. Skoro wszystko stawialiscie towarzyszu to dlaczego o to nie dbaliscie? To jest podstawowa roznica komuchow i wolnych ludzi. Dbanie o majatek. Jak cos jest wszystkich to jest nikogo. .. i wy czerwonuchy nie jestescie tego nauczeni. .. ruski bardak dla was jest naturalnym zywiolem syf kila i mogila. I jesscze wszystko rozkrasc bo to nasze. .. dramat
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@Kreciol - Kreciol, sam piszesz, ze nie rozumiesz tym bardziej, dlugo jeszcze nie bedziesz rozumiał, ze okradziono nas ze wszystkiego, pytałem Cie o chałupę, byla to drwina, bo wiem, ze mieszkasz w chalupie wybudowanej przez komuchow, ktorych tak bardzo nienawidzisz, to ze ktos sie urodzil w czasach komuny nie znaczy ze nim byl, ale to za trudne dla Ciebie i nie bedę Ci juz wiecej tlumaczyl, bo jak mawiał Boguś L. .. nie chce mi sie z toba gadac
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Stary Jemga. - Bo nie masz nic do powiedzenia. Tylko puste czerwone slogany. Jak kolinski. W kolo macieju. Ja tez urodzilem sie w komunie ale moi rodzice nauczyli mnie dbania o majatek. A wy pewnie dalej rzucacie peta przed klatka co? A co tam to wspolne niech ktos posprzata. Nie, mam swoj dom ktory sam sobie wybudowalem i na niego zarobilem. Nie mierz wszystkich swoja miara. ..
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@RobertKoliński - W przeciwienstwie do ciebie ngosowa biedo mam co do grosza bo zyczliwy czerwony donosiciel napisal na mnie donos do us bo z zzazdrosci walil w gacie zatem niensil sie czerwony deklu bo nie wygrasz. Kopiuj dalej z neta czerwone dyrdymaly i mieszkaj tazem ze stara. Normalni ludzie zyja inaczej i wciskaj glodnych kawalow o komunizmie zeby pokryc lenistwo i brak perspektyw
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@RobertKoliński - Nie zadne spoleczenstwo tylko czerwony aktywista twojego pokroju. Lewus do roboty tylko bardzo innych zyciem zainteresowany. Nie boj sie dostal za swoje i przestal. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@RobertKoliński - Widze znowu sobie jajca lizesz kolinski plusujac swoje wypowiedzi co?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2