Wybrany wątek opinii
Piękne czasy jak zameczek funkcjonował można zawsze było sobie tam w ciszy fajkę pokoju zapalić z ekipą Piechoty.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Klisho - A potem się delikatnie pobudzić i polatać. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
0
0