UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - W przeciwienstwie do ciebie ngosowa biedo mam co do grosza bo zyczliwy czerwony donosiciel napisal na mnie donos do us bo z zzazdrosci walil w gacie zatem niensil sie czerwony deklu bo nie wygrasz. Kopiuj dalej z neta czerwone dyrdymaly i mieszkaj tazem ze stara. Normalni ludzie zyja inaczej i wciskaj glodnych kawalow o komunizmie zeby pokryc lenistwo i brak perspektyw
Kreciol