UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co Was to obchodzi, kupił to i może sprzedać. Jeżeli miasto nie miało przez tyle lat pomysłu na ten budynek nie wyremontowali go, to teraz będą się właściciela czepiać.

Kkkkk

Anuluj