Wybrany wątek opinii
Kochani spokojnie! Pozwólmy wypowiedzieć się na ten temat naszemu znawcy świata towarzyszowi Kolinskiemu:):):)!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Mówisz i masz:)Tak się właśnie dzieje, kiedy nieudolna władza wchodzi w konszachty ze złodziejskim kapitałem i chciwymi spekulantami - okazuje się, że umowy zostały skonstruowane przez miasto skandalicznie i na szkodę publiczną, zaś dorobkiewicz-spekulant zapłacił za nieruchomość grosze, teraz zaś próbuje pozbyć się kłopotu za kilkakrotnie wyższą cenę, gdzieś mając przy tym interes społeczny, bo. .. może. Generalnie sprawa nadaje się do prokuratora, zaś taka nieudolna w sprawie dbania o majątek publiczny władza, napychająca tylko do rozpuku kieszenie egoistycznej, szkodniczej, chciwej i załganej burżuazji - do odwołania i niezwłocznej wymiany na bardziej dbającą o majątek ludowy i dobrostan społeczny:)
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
No wlasnie Robuś dawaj zobacz ile luda czeka na Twoje felietony, jak na felietony naszej lokalnej pisarki Kasprzyckiej, ktorą pozdrawiam i zachecam do jakiejś nowej wrzutki "na Portel, a nasz dyzurny felietonista pan R. Kolinski, trwa niczym opoka.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@RobertKoliński - No wlasnie - uderz w stoł, a Kolinski zaraz sie odezwie, dziękuje p. Robercie za natychmiastową reakcję. Mam nadzieję, ze nikt pana nie zamknie za tą stanowczą krytykę władz, ale kolejny raz staje pan po stronie wyzyskiwanych mas miast i wsi naszego rozdrapywanego kraju przez jak to ładnie pan okreslil załganą burżuazję. Gdyby nie Pan (wyjątkowo z dużej)zapomniaľ bym, ze sie urodziłem w komunie, niektore Pana zwroty żywcem jakby dziś przeniesione z tamtej epoki.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@RobertKoliński - No właśnie był majątek publiczny i wszyscy widzą w jakim stanie wygląda dzisiaj ten zabytek.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0