Wybrany wątek opinii

Kochani spokojnie! Pozwólmy wypowiedzieć się na ten temat naszemu znawcy świata towarzyszowi Kolinskiemu:):):)!!!!
(2020.12.02)
Mówisz i masz:)Tak się właśnie dzieje, kiedy nieudolna władza wchodzi w konszachty ze złodziejskim kapitałem i chciwymi spekulantami - okazuje się, że umowy zostały skonstruowane przez miasto skandalicznie i na szkodę publiczną, zaś dorobkiewicz-spekulant zapłacił za nieruchomość grosze, teraz zaś próbuje pozbyć się kłopotu za kilkakrotnie wyższą cenę, gdzieś mając przy tym interes społeczny, bo. .. może. Generalnie sprawa nadaje się do prokuratora, zaś taka nieudolna w sprawie dbania o majątek publiczny władza, napychająca tylko do rozpuku kieszenie egoistycznej, szkodniczej, chciwej i załganej burżuazji - do odwołania i niezwłocznej wymiany na bardziej dbającą o majątek ludowy i dobrostan społeczny:)
RobertKoliński (2020.12.02)
No wlasnie Robuś dawaj zobacz ile luda czeka na Twoje felietony, jak na felietony naszej lokalnej pisarki Kasprzyckiej, ktorą pozdrawiam i zachecam do jakiejś nowej wrzutki "na Portel, a nasz dyzurny felietonista pan R. Kolinski, trwa niczym opoka.
Maliniak (2020.12.02)
@RobertKoliński - No wlasnie - uderz w stoł, a Kolinski zaraz sie odezwie, dziękuje p. Robercie za natychmiastową reakcję. Mam nadzieję, ze nikt pana nie zamknie za tą stanowczą krytykę władz, ale kolejny raz staje pan po stronie wyzyskiwanych mas miast i wsi naszego rozdrapywanego kraju przez jak to ładnie pan okreslil załganą burżuazję. Gdyby nie Pan (wyjątkowo z dużej)zapomniaľ bym, ze sie urodziłem w komunie, niektore Pana zwroty żywcem jakby dziś przeniesione z tamtej epoki.
Maliniak (2020.12.02)
@Maliniak - A proszę bardzo, akurat w internetach przechodziłem. .. z tragarzami:)Tow. Maliniak, a niech zamykają! Wtedy to już na pewno - wzorem przeca styropianu - zostanę "kąbatantę"i obywatelem represjonowanym przez reżim, a wtedy to już tylko w premiery! [teraz ponoć taka moda w krajowej polityce:)] Jeżeli zaś chodzi o język i narrację, to celowo używam właśnie tej z epoki, bo primo, jest ona wręcz poetycka w swojej istocie, czego zupełnie nie potrafią dzisiejsi wyrobnicy informacji, i drugie primo, w dalszym ciągu jest to przekaz mniej zakłamany i znacznie bardziej przekonujący, niż załgane komunikaty np. dzisiejszego Centrum Informacyjnego Rządu:)#NiechŻyjeTowarzyszWinnicki!
RobertKoliński (2020.12.02)
@RobertKoliński - No właśnie był majątek publiczny i wszyscy widzą w jakim stanie wygląda dzisiaj ten zabytek.
Zen (2020.12.02)
Powrót do komentarzy