79
02.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bardzo dobry komentarz, urzad od lat sprzedaje nieruchomosci ze zle skonstruowanymi umowami, czesto nie ma tam terminow rozpoczecia i zakonczenia budowy, odestepuje od kar umownyc, (ciekawe na jakiej podstawie, w ten sposob uszczupla budzet miasta)zachodzi podejrzenie iz urzad zamiast egzekwowac warunki umowy, uklada sie z nabywca, takie przypadki powinny podlegac bezwzednej kontroli a urzednikow niezwlocznie doszkolic w zakresie uplynniania nieruchomosci. Ale kto sie za to wezmie, jak do tej pory nikt nigdzie nie zglosil. tej urzedniczej samowoli, ,efekty az nadto widoczne, niezagospodarowana dzialka na placu Konstytucji pod samym nosem UM jest manifestem tej indolencji, jest jawną kpiną urzednikow ratusza, ktorym tupet przesłonił wsyd ze zle wykonywanej pracy. Czy naprawde nie poczuwacie sie w obowiązku, aby ten cuchnący i czesto zasmiecony jak śmietnisko teren w samym sercu miasta, niemalże pod bramą Waszej twierdzy, - godnie zagospodarowac? Czy wstyd za ten stan rzczy nie spędza wam snu z powiek, kiedy pobieracie pensje?Czy uwazacie, że tą sprawe powinien za Was zrobic ktos inny?
Czyktosmnieslyszy (2020.12.02)
@Czyktosmnieslyszy - Na razie to właściciel ma czas do 2022 aby wykonać jakikolwiek ruch na papierze. Ekspertyza wykaże, że budynek jest konstrukcyjnie nie do odbudowy i zaczną się wtedy hocki klocki. A może dokładnie o to chodzi, żeby się klikało o nieruchomości. Reklama darmowa.
(2020.12.02)
idealny budynek na siedzibę Strajku Kobiet, Lampart z dachu mogłaby wyzywać od k. .. cały świat
Fhj (2020.12.02)

info

5  
  6
Kochani spokojnie! Pozwólmy wypowiedzieć się na ten temat naszemu znawcy świata towarzyszowi Kolinskiemu:):):)!!!!
(2020.12.02)
tak wyglądają zabytki kultury w PL, zrujnowane, zdewastowane, upodlone, kogo to obchodzi ? panów u władzy ? przecież to ich wina, czekają aż sam się zawali i będzie po kłopocie, mówią nie ma kasy?ale kasa jest na inwestycje typu zastaw sie and postaw się, patologia urzędnicza, a ten kto to kupił cwany lichwiarz heh, bolszewicy i niemcy zdewastowali kraj, rozkradając co można, i tak zwana demokratyczna władza po 89 jest współodpowiedzialna za ten syf, przyjrzyjcie się dokładnie temu obrazkowi i nigdy z niego przykładu nie bierzcie, tak wygląda polska pogrążająca się w patologi biurokratycznej i dążąca do upadku, a może Lampart kupi ? 1mln 350 tys przytuliła na strajku to ma, a co ? leganie panie, legalnie, to dobry biznes na to wychodzi
ooooooooooooooooo7 (2020.12.02)

info

4  
  2
piękny deal. ..
jawolf (2020.12.02)

info

0  
  0
Mówisz i masz:)Tak się właśnie dzieje, kiedy nieudolna władza wchodzi w konszachty ze złodziejskim kapitałem i chciwymi spekulantami - okazuje się, że umowy zostały skonstruowane przez miasto skandalicznie i na szkodę publiczną, zaś dorobkiewicz-spekulant zapłacił za nieruchomość grosze, teraz zaś próbuje pozbyć się kłopotu za kilkakrotnie wyższą cenę, gdzieś mając przy tym interes społeczny, bo. .. może. Generalnie sprawa nadaje się do prokuratora, zaś taka nieudolna w sprawie dbania o majątek publiczny władza, napychająca tylko do rozpuku kieszenie egoistycznej, szkodniczej, chciwej i załganej burżuazji - do odwołania i niezwłocznej wymiany na bardziej dbającą o majątek ludowy i dobrostan społeczny:)
RobertKoliński (2020.12.02)
No wlasnie Robuś dawaj zobacz ile luda czeka na Twoje felietony, jak na felietony naszej lokalnej pisarki Kasprzyckiej, ktorą pozdrawiam i zachecam do jakiejś nowej wrzutki "na Portel, a nasz dyzurny felietonista pan R. Kolinski, trwa niczym opoka.
Maliniak (2020.12.02)
Sprawdz kolinski kto tam mieszkal i doprowadzilbudynek do takiego stanu? Czerwona cholota ktora tam zakwaterowano w 1945 roku wprost z bydlecych wagonow. Tak twoi czerwoni kamraci dbali o wszystko co dostali na ziemiach odzyskanych na wlasnosc. Tak zachowuje sie wychwalana przez ciebie komuna. .. .
Kreciol (2020.12.02)
a tak na marginesie po co w EG zabytki ?przecież pies z kulawą nogą tutaj nie przyjeżdża bo po co? tandetę na starym mieście oglądać? przecież panowie u władzy niszczą właśnie tak, jak tą wille całe miasto od 30 lat przepędzając ludzi za granicę albo do innych miast, są tak prymitywni że nawet się z tym nie kryją, to nie są konserwatorzy zabytków czy prezydenci czy radni tylko pracownicy przemysłu utrwalania i pogłębiania kulturo-niszczycielstwa, panowie mówią że to dobrze że tak się robi i głupki na nich głosują, ten kto tego w końcu nie zrozumie to jest w czarnej D, czego tu można wymagać od elblążan ? jak to jest myślenie postsowieckie
oooooooooooooo7 (2020.12.02)

info

1  
  3