79
02.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Trzeba być desperatem aby wejść w ten budynek. Konserwator zniszczy mu zdrowie.
Pl.grunwaldzki (2020.12.02)

info

8  
  3
SPRAWA JEST PROSTA. Po pierwsze to takie obiekty sprzedaje się na określonych umową warunkach a taka umowa musi zwierać zapisy o obowiązkach inwestorskich i terminach ich realizacji I zawsze zawiera zapis że w przypadku kiedy inwestor nie wywiąże się z warunków umowy płaci kary umowne lub ma obowiązek odsprzedać obiekt sprzedającemu za cenę jego nabycia. Jak urzędnicy nie potrafią albo nie chcą skutecznie wyegzekwować zapisów umowy kupna sprzedaży to potem pojawiają sie problemy.
(2020.12.02)
@Słodki - Bez względu na sympatie polityczne trzeba być zwykłym ch****, żeby napisać coś takiego. Pod smoleńskiem zginęli ludzi ze wszystkich opcji politycznych BUCU!
zbulwersowany (2020.12.02)
Właściciel ewidentnie spalił się w blokach. Prace archeologiczne, ekspertyza (jeśli będzie negatywna)może będzie mógł zbudować od zera na historycznym fundamencie.
(2020.12.02)

info

0  
  0
Nadal nie wiem za ile. Kupił to kupił. Więc. Sprzedaje za. Ile chce. Boli co nie? Haha
(2020.12.02)

info

3  
  0
Za 600 to wolałbym kupić sobie dom wolnostojący z działką, albo lokal na starówce i mieć wszystko gdzieś. Ewidentnie właściciel szuka głupszych od siebie. Życzę powodzenia
Maras XXL (2020.12.02)
@Maras XXL - Dokładnie Maras. Można też za tą cenę kupić mieszkanie i zarabiać na wynajmie; -)
@ Maras XXL (2020.12.02)
Jedno jest pewne. Szybko drugiego takiego mądrego nie znajdzie.
Basia Maruda (2020.12.02)

info

1  
  1
Za jaką cenę? Za cenę głupoty.
Robo NX (2020.12.02)

info

0  
  0
Po znajomości zachachmęcą i z publicznych pieniędzy ktoś to kupi, po dmuchanej cenie (czyli z naszych podatków na jakieś muzeum, eko-projekt, gender hotel, czy co tam teraz modne i da się poprzekręcać).
(2020.12.02)

info

0  
  0