UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mówisz i masz:)Tak się właśnie dzieje, kiedy nieudolna władza wchodzi w konszachty ze złodziejskim kapitałem i chciwymi spekulantami - okazuje się, że umowy zostały skonstruowane przez miasto skandalicznie i na szkodę publiczną, zaś dorobkiewicz-spekulant zapłacił za nieruchomość grosze, teraz zaś próbuje pozbyć się kłopotu za kilkakrotnie wyższą cenę, gdzieś mając przy tym interes społeczny, bo. .. może. Generalnie sprawa nadaje się do prokuratora, zaś taka nieudolna w sprawie dbania o majątek publiczny władza, napychająca tylko do rozpuku kieszenie egoistycznej, szkodniczej, chciwej i załganej burżuazji - do odwołania i niezwłocznej wymiany na bardziej dbającą o majątek ludowy i dobrostan społeczny:)

RobertKoliński

Anuluj