UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak wyglądają zabytki kultury w PL, zrujnowane, zdewastowane, upodlone, kogo to obchodzi ? panów u władzy ? przecież to ich wina, czekają aż sam się zawali i będzie po kłopocie, mówią nie ma kasy?ale kasa jest na inwestycje typu zastaw sie and postaw się, patologia urzędnicza, a ten kto to kupił cwany lichwiarz heh, bolszewicy i niemcy zdewastowali kraj, rozkradając co można, i tak zwana demokratyczna władza po 89 jest współodpowiedzialna za ten syf, przyjrzyjcie się dokładnie temu obrazkowi i nigdy z niego przykładu nie bierzcie, tak wygląda polska pogrążająca się w patologi biurokratycznej i dążąca do upadku, a może Lampart kupi ? 1mln 350 tys przytuliła na strajku to ma, a co ? leganie panie, legalnie, to dobry biznes na to wychodzi
ooooooooooooooooo7