UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a tak na marginesie po co w EG zabytki ?przecież pies z kulawą nogą tutaj nie przyjeżdża bo po co? tandetę na starym mieście oglądać? przecież panowie u władzy niszczą właśnie tak, jak tą wille całe miasto od 30 lat przepędzając ludzi za granicę albo do innych miast, są tak prymitywni że nawet się z tym nie kryją, to nie są konserwatorzy zabytków czy prezydenci czy radni tylko pracownicy przemysłu utrwalania i pogłębiania kulturo-niszczycielstwa, panowie mówią że to dobrze że tak się robi i głupki na nich głosują, ten kto tego w końcu nie zrozumie to jest w czarnej D, czego tu można wymagać od elblążan ? jak to jest myślenie postsowieckie

oooooooooooooo7

Anuluj