UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobry komentarz, urzad od lat sprzedaje nieruchomosci ze zle skonstruowanymi umowami, czesto nie ma tam terminow rozpoczecia i zakonczenia budowy, odestepuje od kar umownyc, (ciekawe na jakiej podstawie, w ten sposob uszczupla budzet miasta)zachodzi podejrzenie iz urzad zamiast egzekwowac warunki umowy, uklada sie z nabywca, takie przypadki powinny podlegac bezwzednej kontroli a urzednikow niezwlocznie doszkolic w zakresie uplynniania nieruchomosci. Ale kto sie za to wezmie, jak do tej pory nikt nigdzie nie zglosil. tej urzedniczej samowoli, ,efekty az nadto widoczne, niezagospodarowana dzialka na placu Konstytucji pod samym nosem UM jest manifestem tej indolencji, jest jawną kpiną urzednikow ratusza, ktorym tupet przesłonił wsyd ze zle wykonywanej pracy. Czy naprawde nie poczuwacie sie w obowiązku, aby ten cuchnący i czesto zasmiecony jak śmietnisko teren w samym sercu miasta, niemalże pod bramą Waszej twierdzy, - godnie zagospodarowac? Czy wstyd za ten stan rzczy nie spędza wam snu z powiek, kiedy pobieracie pensje?Czy uwazacie, że tą sprawe powinien za Was zrobic ktos inny?

Czyktosmnieslyszy